מגה פוד שחור עם כסף טיפ 50 קאל כדור סגנון אנטנה, משאיות, מכוניות & רכבי שטח - 5.5 אוניברסלי מתאים, AM/FM, 6061 אלומיניום מוצק, אנטי-גניבה עיצוב, לשטוף את המכונית כספת, החלפת אנט?
  • טרי

מגה פוד שחור עם כסף טיפ 50 קאל כדור סגנון אנטנה, משאיות, מכוניות & רכבי שטח - 5.5 אוניברסלי מתאים, AM/FM, 6061 אלומיניום

ILS 58.42

של הסחורה
במלאי

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????AM/FM רדיו - את לא צריכה לדאוג סטטי או רע הקבלה.שלנו 5.5 אינץ כדור סגנון אנטנה הוא עשה עם עמיד 6061 אלומיניום מוצק ויש לו פנימי סליל נחושת, אשר הוא 500% יותר מוליך מאשר פלדה, גדול משפר את הקליטה. ????עיצוב מגניב - את 50cal כדור סגנון אנטנת שחור מוצק בסיס כסוף מבריק טיפ.רזה שלה mod עיצוב להפוך את הנסיעה שלך במרכז תשומת הלב.סופר נהדר אוטומטי אביזר, שישאיר אותך מרוצה ומחפש כמו בוס!. ????מידה אחת מתאים ביותר - מותאם כדי להתאים את רוב רכב, אנחנו דאגנו לכלול 10 בורג מתאמים להתאמה טובה יותר ולשדרג עבור הנסיעה שלך.את חוט נועל המתחם הוא בטוח כדי להרתיע גנבים, שמירה על 50 קאל אנטנה בטוח ומאובטח. ????עמיד למים - האנטנה שלנו טופר הוא IP68, עמיד למים מדורג, כלומר, זה בטוח, נבנה כדי להחזיק מעמד בתנאי מזג אוויר קיצוניים במהלך שטיפת מכונית.עשוי להיות חלודה הוכחה, את אוניברסלי כדור אנטנה תישאר נראה נקי, גדול!. ????קל להתקנה - התקנת המשאית החדשה שלך אנטנה החלפה ב 4 צעדים פשוטים.תחילה, הסר את כלי הרכב של מפעל אנטנה.הבא, לבחור את בורג מתאם להבריג את זה לתוך האנטנה.לבסוף, הר האנטנה על בסיס אנטנה.גמיש.AM/FM תואמים.פגעי מזג האוויר.לשטוף את המכונית בטוח.מהיר & קל להתקין.הסר במלאי אנטנה.לבחור את בורג מתאם עבור הרכב שלך.הברג את מתאם על בסיס אנטנה.לדפוק את האנטנה על גבי כלי רכב אנטנת הבסיס.הסר במלאי Antenna Choose הנכון בורג מתאם שלך Vehicle Screw המתאם על האנטנה Base Screw את האנטנה על גבי כלי רכב אנטנת הבסיס.