18 יח ' עץ לערום אבנים סט – גדול, בטוח איזון אבנים על ילדים & תינוקות מגיל 6 מו. למעלה, ASTM-תקן ידידותי לסביבה & מונטסורי בהשראת אבני הבניין מתנה-מוכן התיבה על ידי ילד פיקא?
  • טרי

18 יח ' עץ לערום אבנים סט – גדול, בטוח איזון אבנים על ילדים & תינוקות מגיל 6 מו. למעלה, ASTM-תקן ידידותי לסביבה & מונטסורי

ILS 28.27

של הסחורה
במלאי

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

להגדיר עבור חיוכים – קוביות קטנות לא רק לתסכל ילדים אבל מהווה סכנת חנק לתינוקות.מחסנית בשלום עם ילד פיקאסו!את 36 לערום אבנים גדולות, חלקה, לא מזיק בשביל כיף טהור.משחק מלא-מערך שיעור. ערימה על למידה!את רב-זוויתי איזון אבנים פיצוץ לקופסא, לאתגר את הילד כישורי מוטוריקה עדינה, יצירתיות, זיהוי צבעים, ופתרון בעיות.קיימא אבנים – לטפח את הילד ואת הארץ עם סלע רחובות.באחריות מקורות עץ, על בסיס מים צבע שמן, והם ממוחזרים קראפט נייר אריזה להפוך את הצעצוע הזה eco-בחירה מודעת.מרגש – מתנה להאיר את הצעיר בונה את היום עם איזון רחובות ילד פיקאסו!מגיע בתוך קופסה יפה מושלם לאחסון, המתנה שלך הוא בטוח כדי לענג ילדים והורים כאחד!.רב-משתמשים פלאים – לחשוב מחוץ בלוקים עם איזון סלעים להגדיר.את עץ לערום אבנים מרתק, עיצוב מודרני וכן לפריקת מתח פעילות למבוגרים.להפוך את החינוך מרגש עם ילד פיקאסו.את הצעצועים הטובים ביותר לא רק לספק שעות של האירוסין, אך גם להקנות ערך מיומנויות.לשחק ולחקור עם ילד פיקאסו!אנחנו יוצרים צבעוני, ידיים על צעצועים לטפח ולהקסים, שעה אחרי שעה.תראה את הילד שלך לשחק ללא דאגה בעולם.על הילד פיקאסו, אנחנו לתעדף את הבטיחות של הילד, להבטיח 18-חתיכת קבוצה פוגש ASTM תקנים על-ידי בדיקת את זה מעבדת Intertek. ✔ באחריות שמקורו בוק ומייפל. ✔ בר קיימא, על בסיס מים צבע שמן. ✔ ממוחזר קראפט נייר אריזה.להאיר את הקטן לומד יום עם סט של ערמות סלעים!.בהשראתו מונטסורי שיטות לימוד, את לערום אבנים להגמיש את הילד כישורי מוטוריקה עדינה, יצירתיות, פתרון בעיות; והם מלמדים שיעורים על ספירה, צבעים, צורות, שיווי משקל, ועוד!.