בד סימון עטים, 12 יח ' נעלמים ניתן למחיקה דיו בד עט סימון,תפירה סמני בד,נעלמים בד עט, ל תפירה, תפירה, תפירה סימון & התחקות כלים (6 צבעים)
  • טרי

בד סימון עטים, 12 יח ' נעלמים ניתן למחיקה דיו בד עט סימון,תפירה סמני בד,נעלמים בד עט, ל תפירה, תפירה, תפירה סימון &

ILS 8.23

של הסחורה
במלאי

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

צבע : סגול, אדום, לבן, ירוק, צהוב, כחול. 2 יח ' של כל צבע,מתאים עבור עור, פלסטיק, נייר, בד(אנא שים לב כי לבן שטף בד עט לוקח 30 שניות כדי להציג לאחר השימוש, זה לא יבש).גודל וכמות : אורך 15 ס "מ / 5.9 ס" מ, קוטר : 1 ס "מ / 0.39 ס" מ, סה " כ 12 לשטוף במים צבע סימון עטים.רב תכליתי מבוא יכולים לכתוב על כל משטח, במיוחד להשתמש עבור השמלה סימון, נעליים סימון, מלאכת יד, רקמה, תפר צלב,מזוודות, תיקים,טלאים, רקמה ופרחים מלאכותיים, וכו'.לחסל עקבות : כתב-יד של שישה צבעים ייעלמו תוך 2-14 ימים, או שזה יכול להיות שטף עם מים או רטוב בד כותנה וספוג.אם אתה צריך כדי לחסל במהירות סגול, ניתן להוסיף מעט אבקת כביסה במים כדי לחסל אותו מיד.בצבעים אחרים ניתן לסלק על-ידי מים ליצירת קשר.ריבוי צבעים לבחירה : שישה צבעים בעיקרון נפגשים ביותר לשימוש יומיומי.צבע עטים ניתן להבחין בקלות ומסומן על בד או לחצות להראות, עבודות יד, בגדים בצבעים שונים (הערה : אנא סגור את המכסה בזמן לאחר השימוש, אשר יכול להבטיח את השפעת הבאה להשתמש עדיין חלק).צבע : מים לניקוי.

כמות:
12 יח'
גודל:
אורך 15 ס מ / 5.9 ס מ, קוטר 1 ס מ / 0.39 ס מ
צבע:
סגול, אדום, לבן, ירוק, צהוב, כחול
אפשר לכתוב על כל משטח, במיוחד להשתמש עבור השמלה סימון, נעליים סימון, מלאכת יד, רקמה, תפר צלב,מזוודות, תיקים,טלאים, רקמה ופרחים מלאכותיים, וכו' :
כתב-יד של שישה צבעים ייעלמו תוך 2-14 ימים, או שזה יכול להיות שטף עם מים או רטוב בד כותנה וספוג. אם אתה צריך כדי לחסל במהירות סגול, ניתן להוסיף מעט אבקת כביסה במים כדי לחסל אותו מיד. C אחרים :
חם תזכורת:
1. כתב היד ייעלמו באופן אוטומטי. נא לא להשתמש בו כדי למלא את החוזה, לחתום ומסמכים חשובים אחרים בכתב. :
2. כמו הרכב כימי ותכונות פיזיקליות של חומרים שונים הם שונים, בבקשה לעשות מבחן קטן לפני הכנסתם לשימוש :
3. מוצר זה אינו מתאים בגדים וחומרים זה יכול להיות רק ניקוי יבש. :